Araç Computest Fiyatları

Gelişen teknolojiyle birlikte araç alım satım dünyası da son model araçlarını kullanıcılar ile buluşturmaya başladı. Bu yeni araç modelleri furyası dışında, ikinci el araç alım - satım sirkülasyonu da, oto ekspertiz'i en önemli unsurlardan biri haline getirmiştir.

Araç Ekspertiz işlemleriniz için bir çok çözüm üreten Umran Oto Ekspertiz, bütün müşteri kitlesini memnun etme adına sürekli çalışmalar düzenlemektedir. Mağdur olmamanızı engellemek adına profesyonel çözüm seçeneklerini sizlere sunuyor. Bu imkanlar sayesinde aracınızın anlık durumunu kesin ve net oranlarla rapor haline getiriyor, TSE-HYB belgeli, kaşeli ve imzalı, garantili bir belgeyi sizlere sunuyoruz.

En uygun ve ekonomik fiyat garantisi ile Umran Oto Ekspertiz olarak sizleri araç ekspertiz merkezlerimize bekliyoruz.

Araç Computest İşlemleri

'Computest Nedir' başlığında da bahsettiğimiz gibi, araç alım - satım işlemlerinde yapılması gereken işlemler arasında en ön sırada yer alan işlem, Computest işlemidir. Bu işlem esnasında araca bağlanan makineler ile bir dizi testler uygulanarak motor performans, beyin kontrolleri ve diğer mekanik parçaların kontrolleri bir çok noktadan sağlanmaktadır.

İşlemler sonucunda ortaya çıkan bilgiler doğrultusunda araç ekspertizi yapılmış olur. Son teknolojiyi tüm servis alanına aktarmış olan Umran Oto Ekspertiz Hizmetleri, bu bilgileri sistematik bir şekilde yorumlayarak anlaşılabilir, güvenilir, şeffaf, garantili ve TSE onaylı ekspertiz raporunu sizlere sunuyor.

Computest Yaptırmalı mıyım?

Araç alım - satım işlemi öncesinde aracı tüm detayları ile birlikte bilmek, görmek ve tanımak sizin en büyük hakkınız. Bu sırada anlaşmalı rapor hazırlayan, eksik ve yetersiz kalan bir çok kurum ve kuruluş mevcuttur. Yukarıdaki sorunun net cevabı; "Doğru yerde, doğru biçimde Computest işlemi yaptırmalısınız."

Bu hizmeti doğru şekilde uygulayamayan kurumlarda yanlış yönlendirilebilirsiniz. Araçta anlık ya da uzun vadede zarar verecek sorunlar meydana getirebilirsiniz. Bu ve benzeri durumların hepsinden kendinizi korumak için; TSE-HYB belgeli araç ekspertiz merkezlerimize gelerek, uzman ve son teknolojiyi kullanan güçlü kadromuza aracınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlı Computest hizmetinin süresi, bayi yoğunluğuna göre değişmekte olup, ortalama 20-35 dakika arasındadır.

Ekonomik Computest

Ekonomik bir şekilde bu hizmetten yararlanmak, alım - satım işlemi esnasında zarar görmemek için computest fiyatlarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz. Türkiye genelinde hizmet veren bir çok Umran Oto Ekspertiz Merkezleri mevcuttur. Araç Ekspertiz merkezlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İletişim bilgilerini bayi detay sayfalarımızda bulabilir, Araç Ekspertiz, Oto Ekspertiz, Computest, Ekspertiz Fiyatları, Tarafsız Ekspertiz Hizmetleri ile ilgili tüm sorularınızı sorabilirsiniz.