Bağımsız Oto Ekspertiz

Oto Ekspertiz hizmetinin en önemli noktasının bağımsızlık ve tarafsızlık ilkeleri olması gereklidir. Bu hizmeti sağlayan kuruluşlarda hassas nokta tarafsızlıktır. Bu ilke doğrultusunda; araç alıcısı ve satıcısı ile hiçbir bağ olmadan, doğruyu düzgün bir biçimde aracın tüm durumunu sizlere sunan Umran Oto Ekspertiz Merkezleri; garantili, TSE-HYB Belgeli, kaşeli ve imzalı resmi bir raporu sizlere teslim ediyor.

Oto Expertiz Ne İşe Yarar?

Oto Ekspertiz'in ne işe yaradığı hakkında bilgilendirmeler yaptığımız metnimize buradan ulaşabilirsiniz. Ancak Araç Ekspertizi nedir, neden yapılmalıdır, Computest nedir, Nerede Computest yapılır gibi sorularınızın cevaplarını kısaca burada da özetlemek gerekirse:

Araç Expertiz işlemi, alanında uzman kurumsal firmalar tarafından yapılmalıdır. Bu alanda en doğru ve net bilgiyi, titizlikle sizlere sunan Umran Oto Ekspertiz'in tüm bayileri, tamamen tarafsız ve bağımsız bir ilkede çalışmaktadır.

TSE Belgeli Araç Ekspertiz hizmeti sunan bayilerimizden alacağınız hizmetin karşılığında resmi bir değere sahip, kaşeli ve imzalı ekspertiz raporu alırsınız. Bu sayede, araçta size anlatılanın dışında oluşan tüm durumlar için karşınızda muhatap olabileceğiniz, ve hatalıysak zararınızın karşılanacağı bir kurum bulursunuz.

TSE Belgeli Oto Ekspertiz

Umran Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezleri olarak tüm bayilerimiz, TSE Standartlarında Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Alanında uzman kadromuz ve yenilikçi teknolojilerimiz sayesinde sizlere en iyi oto ekspertiz hizmetini sunmayı kendimize gaye edinmiş bir firmayız.

Oto Ekspertiz Hizmetinin Farkı Nedir?

İkinci el araç ekspertizi sırasında diğer firmaların size sunduğu genellikle yaklaşık veriler, sizler için problemler meydana getirecektir. Tüm bayilerimizde kullanılan yenilikçi teknolojik cihazlarımız sayesinde, sizlere aracın anlık durumu hakkında sizlere detaylı bilgileri net olarak aktarabilir, araçta olup biten tüm detayları size sunabiliriz.