BAYİ OLMA SÜRECİ

 • 01 EĞİTİM

  Yeni işinize başlarken uzman bir kadronun size vereceği eğitimlerle UMRAN EKSPERTİZ hizmet kalitesini bayinizde uygulamak için hazır olacaksınız. Gerek teorik gerekse pratik eğitimlerle sadece yeni işinize başlarken değil, işinize devam ederken de yanınızda olacağız.

 • 02 DENETİM

  Hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de bayilerimizin yatırımlarını korumak amacıyla uzman operasyon ekibimizce sunulan hizmetlerin periyodik aralıklarla kalite standartlarına uygunluğunu denetler ve sürekli iyileştirme çalışmaları yaparız.

 • 03 PAZARLAMA

  Günümüz ticari şartlarında rekabetin içinde fark edilir olabilmek için kullanacağınız en önemli iletişim şekli pazarlamadır. Hem yerel olarak yapacağımız pazarlama çalışmalarımızda hem de ulusal bazda yapacağımız pazarlama çalışmalarımızla uzman kadromuzun deneyimi ve tecrübesiyle her zaman yanınızda olacağız.

 • 04 MİMARİ PROJE DESTEĞİ

  Lokasyon seçiminden sonra gerek projenizin hazırlanması, gerekse uygulama firmaları tarafından doğru uygulanmasındaki kontrol, kendi alanında profesyonel kadromuz tarafından sağlanacaktır.

 • 05 LOKASYON SEÇİMİ

  Doğru lokasyon seçimi sizi her zaman bir adım öne taşır. Umran Ekspertiz olarak bayilerimizin en doğru lokasyonu seçmeleri için teknolojik ve iş gücü olarak her türlü desteği vermekteyiz. Kullanmış olduğumuz özel bir harita programı sayesinde önceden lokasyon hakkındaki analiz gücümüzü bayilerimizin hizmetine sunuyoruz.

 • 06 İNSAN KAYNAKLARI

  Gerek işe başlarken gerekse daha sonraki süreçlerde eleman ihtiyaçlarınız için aday havuzumuzdan yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda yeni adaylar için anlaşmalı İK sitelerinde sizler için ilan verip destek olacağız.

 • 07 SÜREKLİ GELİŞİM

  Umran Ekspertiz, bayilerine sektördeki işletme deneyimi ve eğitimiyle üstün ve profesyonel bir gelişim sağlar. Ayrıca satış destek ekibi bayilerinin sürekli iş performansını takip eder ve değerlendirmeler yapar. Gerekli olan performans artırıcı önerileri bayilerine sunar, uygulanmasında yardımcı ve yol gösteren olur.

 • 08 IT

  İşletmenizi doğru yönetmek, analizlerinizi doğru yapmak ve müşteri datalarınızı doğru işleyebilmek için, kullanmakta olduğumuz özel bir yazılım programı sizin en büyük yardımcınız olacak.

 • 09 EL KİTABI

  Eğitim departmanımız tarafından hazırlanan Bayi El Kitabı ailemize katıldığınız an size teslim edilecek ve işletmecilik hayatınız boyunca her zaman danışabileceğiniz bir klavuzunuz olacaktır.